امنیت کامل در سقف هوایی کشور

توسط : Armin تاریخ :‌ 3 تیر 1399, 21:40 بازدید : 10 دسته بندی : اخبار / اخبار صنعت هواپیمایی
نماینده مردم خلخال در مجلس به نقل از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: سقف هوایی کشور کاملا امن است و پدافند هوایی این توان را دارد که حتی ریزپرنده‌ها را شناسایی کند.
سید غنی نظری نماینده خلخال با اشاره به حضور امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جلسه غیرعلنی امروز مجلس گفت: وزیر دفاع در نشست غیرعلنی درباره صنعت دفاعی و پیشرفت‌های این صنعت سخنرانی کرد.
وی اضافه کرد: امیر حاتمی همچنین درباره پیشرفت‌های حاصل شده در زمینه موشک های نقطه زن و دفاع پدافند هوایی و اولویت‌ها مباحثی را مطرح کرد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به نقل از وزیر دفاع اظهار داشت: برای مثال با توجه به حجم سرمایه گذاری در منطقه عسلویه تامین پدافند این منطقه جزو اولویت‌های اساسی کشور است در حوزه پدافند هوایی این قابلیت در کشور وجود دارد که حتی ریزپرنده‌ها را شناسایی کنیم نکته دیگر این که سقف هوایی کشور کاملا امن است و هر تحرکی زیر نظر سپاه و ارتش قرار دارد.
نماینده خلخال در مجلس افزود: موضوع دیگر رسیدگی به وضعیت رزمندگان معسر بود که وزیر دفاع بیان کرد که حقوق این افراد باید ترمیم شود در مجلس این موضوع بحث شد که دولت در این زمینه لایحه بیاورد.
نظری همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و خدمات درمانی نیروهای مسلح را موضع دیگری عنوان کرد که امیر حاتمی در جلسه غیر علنی امروز به ‌آن اشاره کرد و گفت: وزیر دفاع درباره تحقیقات دفاعی و بودجه هم مسائلی را مطرح کرد و گفته شد که باید  این بخش تامین اعتبار شود.

مطالب مشابه


ابهامات اصلی سانحه سقوط ATR یاسوج چیست؟
ابهامات اصلی سانحه سقوط ATR یاسوج چیست؟

در حالی رئیس سازمان هواپیمایی در دادگاه سانحه ATR یاسوج به دلیل ضعف در عملکرد

27.03.99 اخبار صنعت هواپیمایی
با هواپیمای BAE 146 بیشتر آشنا شوید
با هواپیمای BAE 146 بیشتر آشنا شوید

هواپیمای BAE 146 یکی از هواپیماهایی می‎باشد که در ناوگان هوایی ایران بکار گرفته

26.03.99 مقالات آموزشی

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

2020 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت دانش پرواز فخر است.
انصراف