پرواز های آرژانتین تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند

توسط : Armin تاریخ :‌ 29 خرداد 1399, 12:58 بازدید : 67 دسته بندی : اخبار / اخبار صنعت هواپیمایی
لاتام ایرلاینز بعنوان یکی از بزرگترین ایرلاین‌های آمریکای جنوبی از تعلیق تمامی پروازها و فعالیتهای خود تا اطلاع ثانوی خبر داد.
لاتام ایرلاینز (LATAM Airlines) یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی فعال و مستقر در منطقه آمریکای لاتین به شمار می رود و زیرمجموعه های آن در کشورهای شیلی، آرژانتین، برزیل، کلمبیا، اکوادور، پاراگوئه و پرو فعالیت می کنند. 
لاتام ایرلاینز در آرژانتین به تازگی با انتشار بیانیه ای جدید اعلام کرده است که تحت تاثیر شیوع گسترده و پاندمی کرونا مجدداً تصمیم گرفته که تمامی فعالیت‌ها و پروازهای مسافربری و باری خود را تا اطلاع ثانوی لغو کرده و به حالت تعلیق در بیاورد.
این شرکت با اعلام این خبر، تصمیم جدید خود را یک اقدام پیشگیرانه و ضروری برای مبارزه با شیوع بیشتر ویروس خطرناک و مرگبار کرونا در آرژانتین و سایر کشورهای جهان و همچنین قطع زنجیره انتقال و انتشار بیماری کووید ۱۹ دانسته و اعلام کرده است. 
در بیانیه منتشر شده از سوی این شرکت هواپیمایی همچنین آمده است: تصمیم گیری درخصوص بازگشت یا لغو مجدد پروازها، در شرایط حساس و بحرانی کنونی برای تمامی ایرلاین های بحران زده در زمان پاندمی کرونا بسیار سخت و دشوار است ولی با وجود تمامی مشکلات مالی شدید و خطر فروپاشی و ورشکستگی که تمامی ایرلاین های جهان را تهدید می کند، همچنان حفظ سلامت و بهداشت جامعه در اولویت نخست قرار خواهد گرفت.

مطالب مشابه


با هواپیمای BAE 146 بیشتر آشنا شوید
با هواپیمای BAE 146 بیشتر آشنا شوید

هواپیمای BAE 146 یکی از هواپیماهایی می‎باشد که در ناوگان هوایی ایران بکار گرفته

26.03.99 مقالات آموزشی
ابهامات اصلی سانحه سقوط ATR یاسوج چیست؟
ابهامات اصلی سانحه سقوط ATR یاسوج چیست؟

در حالی رئیس سازمان هواپیمایی در دادگاه سانحه ATR یاسوج به دلیل ضعف در عملکرد

27.03.99 اخبار صنعت هواپیمایی

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

2020 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت دانش پرواز فخر است.
انصراف