فرودگاه کراچی و بیروت میزبان پرواز های فوق العاده هوایی هما

توسط : Armin تاریخ :‌ 3 تیر 1399, 21:38 بازدید : 13 دسته بندی : اخبار / اخبار شرکت های هواپیمایی / ایران ایر
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» اعلام کرد با توجه به تقاصای هموطنان مقیم دو کشور پاکستان و لبنان برای بازگشت به کشور با هماهنگی وزارت امور خارجه و سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز انجام دو پرواز فوق‌العاده برای مراجعت هموطنان مقیم دو کشور یاد شده برای این شرکت صادر شد.
براساس برنامه‌ریزی انجام شده، پرواز فوق‌العاده‌ای برای مراجعت هموطنان مقیم پاکستان در ساعت ۷ و ۴۰ دقیقه روز ۱۹ تیرماه سال جاری با پرواز شماره ۸۱۲ از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به مقصد فرودگاه کراچی انجام می‌شود.
بازگشت این پرواز در همان روز با شماره پرواز ۸۱۳ در ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی انجام و در ساعت ۱۵ و ۱۰ دقیقه در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به زمین خواهد نشست.
همچنین پرواز فوق‌العاده‌ای نیز به منظور بازگرداندن هموطنان مقیم لبنان برنامه‌ریزی شده است که براساس برنامه، این پرواز در روز ۴ تیرماه سال جاری با شماره پرواز ۶۶۱ در ساعت ۱۳ و ۴۰ دقیقه به مقصد فرودگاه رفیق حریری بیروت انجام می‌شود.
بازگشت این پرواز در همان روز، با پرواز شماره ۶۶۰ در ساعت ۱۶ به وقت محلی  فرودگاه بیروت را ترک و در ساعت ۲۰ وارد فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) خواهد شد.

مطالب مشابه


با هواپیمای BAE 146 بیشتر آشنا شوید
با هواپیمای BAE 146 بیشتر آشنا شوید

هواپیمای BAE 146 یکی از هواپیماهایی می‎باشد که در ناوگان هوایی ایران بکار گرفته

26.03.99 مقالات آموزشی
صفر تا صد خلبان شدن!
صفر تا صد خلبان شدن!

شاید علاقه ذاتی انسان به پرواز است که باعث می گردد تا از بدو تولد همواره از

25.06.93 مقالات هوانوردی

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

2020 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت دانش پرواز فخر است.
انصراف