حمایت دولت ایران از شرکت های هواپیمایی

توسط : Armin تاریخ :‌ 24 تیر 1399, 18:11 بازدید : 45 دسته بندی : اخبار / اخبار صنعت هواپیمایی

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: صنعت حمل و نقل هوایی کشورمان برای تداوم فعالیت و سر پا ایستادن در شرایط تحریمی و کرونا نیازمند حمایت است، از این رو به طور حتم مجلس نیز به این حوزه نگاه حمایتی خواهد داشت.

غلامرضا شریعتی اندراتی با اشاره به آمارهای منتشر شده درباره کاهش ۴۷ درصدی جابجایی مسافر در فرودگاه ها در خرداد ماه سال جاری، گفت: این آمارها نشان دهنده افزایش مشکلات ایرلاین ها در چند ماه اخیر است، زیرا با کاهش میزان جابجایی مسافر، عملا شرکت های هواپیمایی با مشکلات اقتصادی بسیاری مواجه می شوند.
ارائه تسهیلات به ایرلاین ها برای جلوگیری از بیکاری پرسنل شرکتهای هواپیمایی بود
نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شد که برای حمایت از ایرلاین ها، تسهیلات مناسبی ارائه شود، هدف اصلی از ارائه این تسهیلات، جلوگیری از بیکاری پرسنل شرکتهای هواپیمایی بود.
دولت از ایرلاین ها حمایت ویژه کند
وی گفت: صنعت حمل و نقل هواپیمایی در سال های اخیر به دلیل تشدید تحریم ها دچار مشکلات بسیاری به ویژه در بحث تأمین تجهیزات و قطعات شد، از این رو وضعیت کنونی ایرلاین ها نشان می دهد که دولت باید حمایت ویژه ای از این بخش داشته باشد.
شریعتی اندراتی ادامه داد: صنعت حمل و نقل هوایی کشورمان برای تداوم فعالیت و سر پا ایستادن در شرایط تحریمی و کرونا نیازمند حمایت است، از این رو به طور حتم مجلس نیز به این حوزه نگاه حمایتی خواهد داشت.
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: حمل و نقل هوایی کشورمان یکی از بخش های بسیار مهم در حوزه حمل و نقل و جابه جایی مسافر محسوب می شود، بنابر این نمی توان این بخش مهم و اثرگذار را به حال خود رها گذاشت.

مطالب مشابه


با هواپیمای BAE 146 بیشتر آشنا شوید
با هواپیمای BAE 146 بیشتر آشنا شوید

هواپیمای BAE 146 یکی از هواپیماهایی می‎باشد که در ناوگان هوایی ایران بکار گرفته

26.03.99 مقالات آموزشی
ابهامات اصلی سانحه سقوط ATR یاسوج چیست؟
ابهامات اصلی سانحه سقوط ATR یاسوج چیست؟

در حالی رئیس سازمان هواپیمایی در دادگاه سانحه ATR یاسوج به دلیل ضعف در عملکرد

27.03.99 اخبار صنعت هواپیمایی

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود

2020 © کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت دانش پرواز فخر است.
انصراف